AKRYL

 

Akrylové barvy jsou úžasně všestranné. Dají se použít pro širokou škálu malířských technik a k vytvoření různých efektů, jejich možnosti jsou prakticky nekonečné. Tato technika je nejnovější objev v oboru a akrylové barvy si získaly velmi rychle své místo jako skvělá náhrada nebo doplnění tradičních prostředků. Láká vás štětec a nejste si jistí, kterým médiem a technikou začít? Akryl je rozhodně ten nejvhodnější.

Kurz Akryl:

-Je vhodný pro každého, začínající i pokročilé.

-Kurz můžete absolvovat v rámci semetrální výuky nebo v rámci intenzivního víkendového kurzu jednodenního nebo dvoudenního.

-Veškerý materiál je v ceně kurzu. U semestrálních kurzů je v ceně jedno plátno, další je možné zakoupit u nás nebo přinést vlastní. Pokud používáte vlastní štětce a jste na ně zvyklí můžete vzít s sebou, ale není to nutné. Nejdůležitější je přijít v dobré náladě a s chutí do práce.

-Motivy můžete přinést vlastní nebo vybereme něco u nás, máme k dispozici opravdu dostatečné množství předloh a témat.

Program kurzu:

-Seznámení se s akrylovými barvami, pomůckami a technikou práce s akrylem.

-Výběr motivu a práce na obraze, individuální konzultace, dokončení práce.

-V rámci jednodenního kurzu zvládnete namalovat jedno plátno. Dvoudenní a semestrální výuka nabízí samozřejmě možnost vyzkoušet více technik, médií a kombinací, zdokonalovat se a proniknout hlouběji do umění malby akrylem.

Termíny a ceny kurzu:

semestrální kurz – září – leden / únor – červen / frekvence 1x týdně 90 minut dle individuální domluvy cena 2000 Kč

víkendový kurz – jednodenní 900 Kč, dvoudenní 1800 Kč